Geziler

10Riders Uludağ Gezisi

Geleneksel Uludağ Gezimiz Tamamlandı

Balıkesir’e kar yağmadıysa biz kara gideriz, ne olmuş !

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği’nin her yıl geleneksel olarak yaptığı Uludağ gezisi çok eğlenceli anılar toplamamıza bahane oldu.

Programlarından dolayı malesef katılamayan üyelerimiz olsa da maşallah bir otobüs bir minibüse zor sığdık. Yine birlikteydik ve yine çok eğlendik. Karın keyfini birlikte doyasıya çıkardık.O kadar eğlenceden sonra elbette çok acıktı. Mangallar bu kez kar üzerinde yandı. Yediklerimizi eritmek için de en ideali göbet atmaktı, e tabi çok severiz. 😀

 

 

 

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat