Geziler

10Riders Çanakkale Yenice Gezisi

Bol Yemeceli Mükemmel Bir Gün

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü üyeleri için bugün, kilolara ilave yapılan bir gün oldu. Güneş yeni yeni ısıtmaya başlamışken istikamet doğası ile vazgeçilmezimiz Yenice oldu.

Yenice’ye varır varmaz Yenice’de mahalle hayrına davet edilen kulübümüzün üyeleri, önce tas kebabı menüsünü hiç itirazsız gömdü. Sonra yenice göleti gezisi, arkasından oğlak menü yine hiç itirazsız temiz. Eee üzerinde de tatlı gerek. Yenice’nin ünlü Taşlar Pastanesinde baklava üstü dondurmaya da hayır denmedi maşallah.

Nefis hava nefis ekip daha ne olsun mükemmel bir pazar günü daha geride kaldı. Memleketi yenice olan yönetim kurulu üyemiz Zafer Birgül ve Zeynep Birgül’e emekleri için çok teşekkür ederiz bizlere harika bir gün yaşattılar.

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ !!!

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat