Geziler

10Riders Suuçtu Şelalesi Gezisi Tamamlandı

10Riders, Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa ilçesindeki Suuçtu Şelalesine sürdü motosikletlerini.

Yılın bu aylarında parlayan güneşi kaçıramazdık. Etkinliğe katılabilen üyelerimiz ile birlikte Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa ilçesindeki Suuçtu Şelalesine sürdük. Sonbaharın tüm güzelliklerini yolunumuz üzerinde an ve an yaşadık.

Suuçtu şelalesi ve çevresinde sonbaharı tüm güzellikleri ile izleyebiliyorsunuz. Şelale ve çevresinin yenilerde çevre düzenlenmesinin yapılmasından sonra motosiklet girişi 5TL olmuş bilginize.

Suuçtu şelalesi sonrası ilçedeki motosiklet dostları ile şehir meydanında buluştuk. Hem özlem giderdik hem de çaylarını içtik.

Birlikte çok keyifli bir sürüş ve çok keyfli bir hafta sonunu daha geride bıraktık.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat