10Riders GünüEtkinliklerHaberlerVideolar

10Riders Yeni Yıl Balosu

10Riders 2020’ye Yine Coşkuyla Girdi

 

10Riders üyeleri yeni yıl balosunda bir aradaydı.

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Derneği, üyeleri için Otel Basri’de yeni yıl balosu düzenledi. 10Riders üyeleri hep birlikte akşam yemeği sonrası, doyasıya eğlendi.

10Riders başkanı Özgür Candar gecenin açılış konuşmasında “Bu ailenin bir ferdi olduğum için gurur duyuyorum. 2019’da efsane işler imza attık. Birlikte çok eğlendik, sürdük, sosyal çalışmalarda bir aradaydık. Hepinizin katkıları ile çok başarılı geçen 9.Uluslararası Balıkesir Motofest’i birlikte gerçekleştirdik. 2020’de harika bir yıl olacak.” dedi.

10Riders üyeleri yemek sonrası orkestranın şarkıları ile doyasıya eğlendi.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat