Geziler
En Çok Sevilen Paylaşımlar

10Riders Piknikte Birlikteydi

Körfez bölgesi üyelerimizden mükemmel organizasyon

Biz kocaman bir aileyiz !

10Riders körfez üyelerinin, aile fertlerimiz için Edremit Zeytinli’de özel olarak hazırladığı mükemmel bir hafta sonunu, katılabilen üyelerimiz ile birlikte geçirdik. Yine elbette çok ama eğlendik. Mangalımız hiç sönmedi, eritmek için de (tamamen mecburiyetten) çok göbek atmak zorunda kaldığımız doğrudur.

Ayn gün aile fertlerimizden Serkan Çakır ve Tuğra Emir Candar’ın doğum günlerini de hepbirlikte kutladık. İyi ki varlar, nice güzel günleri olsun …

Piknik sonrası çaylarımızı da Akçay sahilde yudumladık.

Körfez bölgemizdeki üyelerimizin hepsine ne kadar teşekkür etsek az, herşeyi en ince detayına kadar düşünmüşler. Üyelerimizin harika bir gün geçirmesine vesile oldular, emeklerine sağlık.

 

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat