9.Balıkesir MotofestFestivallerHaberler

9.Uluslararası Balıkesir Motofest

Suç Ortağımız Olur musun ?

9.Uluslararası Balıkesir Motofest

Türkiye’nin En Büyük Motosiklet Festivali
Bu Yıl Daha Coşkulu, Daha Eğlenceli ve Daha da Yenilendi

SUÇ ORTAĞIMIZ OLMAYA HAZIR MISINIZ?

 

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl 9.’su düzenlenecek olan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali yepyeni yeniliklerle yenilenen yüzü ile Cunda Doğa Otel’de …

Organizasyonun 7.si ve 8.sinin de yapıldığı Ayvalık Cunda Adası (Alibeyköy) Doğa Otel tesisleri yeni işletmecisi ve tesisin yenilenen yüzü ile 01 – 04 Ağustos 2019 tarihleri arasında Balıkesir Motofest’e yine ev sahipliği yapacak.

Yenilenen Cunda Doğa Otel’de Bu Yıl Her Şey Çok Farklı

Otel işletmecisi Hamza Bey tesis içerisinde büyük değişiklikler yapmış ve çalışmalar da hızla devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda katılan festival misafirlerimizi çok farklı bir tesis karşılayacak. Geçtimiz yılların da deneyimi ile geliştirilecek kısımlar tüm hızı ile festivalimize hazırlanıyor.

Cunda Doğa Otel işletmecisi Hamza bey “tesisimiz içerisinde çok değişiklik yaptık. Konaklama imkanlarımızı genişlettik. Kamp için gereken ve ihtiyaç olan tüm güncellemeleri de 10Riders ile fikir alışverişi ile yapıyoruz. Festival misafirleri için bizler de özel olarak hazırlanıyoruz. Bu kadar büyük ve başarılı bir festivale ev sahipliği yapmak bizim için bir onurdur. Bu yıl sizlere her anlamda farkı hissettireceğiz. Verceğimiz tüm hizmetlerde farkı ve kaliteyi görecekler. ” dedi.

Biz de yeniliyoruz ;

Dostluğa, Kardeşliğe, Coşkuya, Eğlenceye Suç Ortağımız Olur musun ?

 

Balıkesir Motofest Web Sitesinden Güncel Tüm Bilgileri Takip Edebilirsiniz >

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat