HaberlerSadece Sürmüyoruz

Çocuklar Gülsün Diye

10Riders’tan minik öğrencilere mont ve bot yardımı.

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE !
Bigadiç ilçemizin merkeze uzak köy okullarından birinde, ihtiyaç sahibi çocuklarımızın çok acil mont ve bota ihtiyaçlarının olduğu haberini öğretmenlerinden almıştık. Kayıtsız kalamazdık tabiki.

Derneğimizin ve üyelerimizin katkıları ile gereken yapıldı ve değerli öğretmenimize, çocuklarımıza ulaştırması için emanetlerini kulüp evimizde teslim ettik.

Çocuklarımızın ellerine ulaşınca öğretmenimizden selam fotoğrafları de bizi çok sevindirdi.

Güle güle kullansınlar.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat