EtkinliklerHaberlerSadece Sürmüyoruz

Engelleri Hep Beraber Aşalım

Hepimiz bir engelli adayıyız ve daima yanlarındayız.

Balıkesir Karesi Kent Konseyi Engelli Meclisinin, “Engelleri Hep Beraber Aşalım” projesine destek için oradaydık.

Balıkesir’in birçok kurum ve sivil toplum kuruluşunun destek verdiği bu anlamlı proje için davet edilen 10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü Derneği üyeleri de projeye destek verdi.

Böyle anlamlı bir çalışma içerisine bizleri de davet ettikleri için çok teşekkür ederiz. Çalışmaya katılan tüm kurum ve sivil toplum örgütlerine de ayrıca teşekkürler.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat