Haberler

MAKUD, Balıkesir’de

Makud Motosikletli Arama Kurtarma Derneği yöneticilerini Balıkesir’de ağırladık.

Motosiklet kullanıcılarından oluşturdukları eğitimli arama kurtarma ekipleri ile birçok başarılı çalışmaya imza atan Makud yöneticileri Balıkesir ziyaretleri ile bizleri sevindirdi.

10Riders yöneticilerine çalışmaları hakkında detaylı bilgiler veren Makud başkanı Erkan Çekiç ve değerli yönetimini bu anlamlı ve gönüllü çalışmaları için kutluyoruz.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat