10Riders GünüEtkinliklerFestivallerHaberler

Teşekkürler !

Tüm derdi motosiklet tutkunlarına Balıkesir’de unutamayacakları 4 güzel gün hediye etmek, Balıkesirimizin misafirperverliğini, doğal ve kültürel güzelliklerini gösterebilmek olan 9.Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motofest tamamlandı. Güzel ailem 10Riders ile 9 ayı aşan hazırlık süreci ardından karşınıza çıktık ve sanırım başardık. Elbette eksiğimiz ve kusurlarımız olmuştur, affola. Çağrımıza kulak veren Türkiye’nin dört bir yanından ve komşu ülkelerimizden binlerce katılım ile bizleri çok sevindirdiniz. Hepinize tek tek teşekkür ederiz. İyi ki geldiniz !

Hazırlık sürecinden son ana kadar bizleri hiç yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen ana sponsorumuz Quick Sigorta‘ya, resmi sponsorlarımız Garanti BBVA, Anlas Anadolu Lastik, Castrol, Esengül Honda, Aytemiz, Blue Motor, Önder Motor, FocusGlow, Herboy Etiket, MotoStore – TMS Motorlu Araçlar, Minas Film, a2teker.com, Motosiklet RadyoTv, Kafa Radyo ve ambulansı ve doktorları ile alanda hazır bekleyen Medline ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Hazırlık sürecinin her aşamasında sizlerin rahatı için elini taşın altına koyan, 10Riders ailesine her daim destek veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Başkanı Sn.Yucel Yılmaz ‘a ve değerli ekibine minettarız.

3 yıldır Ayvalık’a yapılan ilk defa bu yıl, görevi devralarak festivalimize değer ve destek veren Ayvalık Belediyesi Başkanı Sn. Mesut Ergin ve ekibine çok teşekkür ederiz

Sizleri ağırladığımız, Cunda Doğa Otel tesislerinin sabırla nazımızı çeken değerli işletmecisi Hamza Atalay ve ekibi iyi ki varsınız. Çok teşekkür ederiz. Başını çok ağrıttık, hakkını helal et.

Her süreçte yanımızda olan, manevi olarak her zaman güç veren, erkenden gelip gönüllü olarak hazırlıklarda dahi bizzat çalışan canlarım Kelaynak Lar ve Kenan & Şeniz Kasapoğlu çifti ne diyeyim ben size ki … iyi ki varsınız !

Alanda kurdukları standlarında indirimli ürün, çekiliş hediyeleri ve hizmetleri ile yanımızda olan tüm firmalara çok teşekkür ederiz.

Festivalimize bu yıl sunumları ve enerjisi ile renk katan güzel adam Mustafa Üzer nam-ı diğer Motorju Bey cansın kardeşim emeğine sağlık.

MAKUD Motosikletli Arama Kurtarma Destek Derneği başta Erkan Çekiç başkan olmak üzere ekip olarak bizlere alanda ilk yardım ve güvenlik desteğiniz çok değerliydi, iyi ki varsınız !

Türkiye’nin ilk motosiklet filmi olacak Şeytan İcadı ekibine filmin festival sahneleri için bizi seçtikleri için başta değerli kardeşim Zafer Fatih Özsoy ve ekibe çok teşekkür ederiz.

Festivalde müthiş bir sahne ses ışık sistemi ile mükemmel bir işe imza atan Zirve Müzik ekibine başta Taner Kocakuşak Coşkun Kocakuşak olmak üzere bize büyük sabır ile katlanan Ismail Ergelen harikaydınız. Çok teşekkür ederiz.

Ve benim büyük, güzel ailemmmmm 10Riders 🙏
Ayağı patlayan, bacağı yanan, açlığını unutan, yemeyen, uyumayan, çocuğu ile koşturan, kırık bacağı ile hatta bir eksik bacağı ile görev yapmaya çalışan, bazen hakarete varan sözlere “misafirimiz” deyip katlanan, her daim arkamda her daim yanımda olan benim güzel ailem. Hepiniz tek tek hakkınızı helal edin lütfen. Bunların hiçbirinin değeri, bedeli ve bir karşılığı yok. Eğer varsa bir başarı bunun tüm mimarı sizlersiniz. Kötü ne varsa benim kabulümdür. İyi ki bu ailenin ferdiyim. İyi ki varsınız. ❤️❤️❤️

Tüm bu süreçte bana katlanan canım eşim Dilek Filiz Candar ve oğlum Tuğra Emir sizi çok seviyorum ❤️

10Riders Yönetim Kurulu Başkanı Özgür CANDAR

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat