10Riders GünüEğitimlerEtkinliklerHaberler

Tükoder’den 10Riders Üyelerine Seminer

Tükoder Tüketiciyi Koruma Derneği Balıkesir Şubesi yöneticileri, tüketici hakları semineri ile 10Riders üyelerini bilinçlendirdi.

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü ve Tükoder işbirliği ile düzenlenen seminerde Tükoder Balıkesir Şubesi başkanı Sn. Kemal Büyükışık ve yönetim kurulu üyeleri, 10Riders üyelerine Tüketici Hakları ile ilgili önemli bilgilendirmeler yaptı.

Üyelerimizin yaşadıkları ve karşılaştıkları sorunlar ile ilgili yapılması gerekenleri öğrenme şansı yakaladığı seminer için dernek başkanımız Özgür CANDAR derneğimizin teşekkür plaketini takdim etti. Tükoder Balıkesir Şubesi başkanı Kemal Büyükışık’ta 10Riders’ı kardeş dernek ilan etti.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat