FestivallerHaberler
En Çok Sevilen Paylaşımlar

Türkiye’nin En İyi Motosiklet Festivali Balıkesir Motofest

Balıkesir Motofest2019 Motobike Motosiklet Fuarında, Türkiye Motosiklet Platformunun düzenlediği 2018’in en iyileri ödül töreninde “Türkiye’nin En İyi Motosiklet Festivali” kategorisinde Balıkesir Motofest ödüle layık görüldü.

Birçok özel ödülün sahibine ulaştığı özel günde tamamı derneğimizin organizasyonu olan ve üyelerimizin emekleri ile ortaya çıkan festivalimizin böyle anlamlı bir ödül alması bizleri daha iyiye teşvik etmiştir.

Ana Sponsorumuz Quick Sigorta başta olmak üzere tüm sponsorlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Türkiye Motosiklet Platformuna düzenledikleri bu anlamlı gün için ayrıca teşekkür ederiz.

 

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat