EğitimlerSadece Sürmüyoruz

10Riders Üyelerine Temel İlk Yardım Eğitimi

Sadece Sürmüyoruz.

10Riders üyelerine KBK İlk Yardım Eğitici Eğitim Merkezi Müdürü Hamit Çalık tarafından temel ilk yardım eğitimi verildi.

motorculara ilk yardım eğitimi

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği üyelerine, KBK İlk Yardım Eğitici Eğitim Merkezi Müdürü Hamit Çalık hocamızın gönüllü desteği dernek evimizde Temel İlk Yardım Eğitimi verildi. Üyelerimiz edindikleri bilgileri maket adam üzerinde uygulama şansı da buldu.

Üyelerimiz; İlk yardım nedir, acil tedavi nedir, ilk yardımın öncelikli amaçları, temel ilk yardım uygulamaları, bildirme, kurtarma, hayat kurtarma zinciri, hasta/yaralının ve olay yerinin değerlendirilmesi, temel yaşam desteği ve olası motosiklet kazaalarında ilk yardım gibi birbirinden önemli, hayat kurtaran bilgiler edindi.

Eğitim sonunda dernek başkanımız Özgür Candar, gönüllü olarak derneğimiz üyelerine bu anlamlı ve önemli eğitimi veren Sn. Hamit Çalık’a günün anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıradaki

Kapat
Kapat