10. Balıkesir MotofestFestivaller
En Çok Sevilen Paylaşımlar

10. Balıkesir Motofest – 10.Yıla Özel 10 Yıldızlı Bir Motofest…

10.Yılında 10 Yıldızlı Festival Geliyor ! Plakamız 10, Balıkesir Motofest'in 10.Yılı Organizasyon : 10Riders

10.Yılında 10 Yıldızlı Festival Geliyor !
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Plakamız 10, Balıkesir Motofest’in 10.Yılı
Organizasyon : 10Riders

Yıllardır derneğimiz organizasyonu ile yapılan, ağırlamaktan onur duyduğumuz binlerce motosiklet tutkununu teveccüh gösterdiği Balıkesir Motofest, “10 Yıldızlı Festival” özel konsepti ile 06-09 Ağustos 2020 tarihleri arasında yeni yerinde yapılacaktır. Takvimlerinizi işaretlemeyi unutmayın !
Detaylar yakında …


#BalıkesirMotofest #10Riders #10YıldızlıMotofest #10YıldızlıFestival #motofest #balikesirmotofest #motosiklet #motorcu #motorcular #BalıkesirMotosikletKulübü

www.balikesirmotofest.10Riders.org
www.10Riders.org

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat