EğitimlerHaberler

10Riders Toplu Sürüş Semineri Yapıldı

Birlikte sürmeyi çok seviyoruz !
Derdimiz herkesin keyif alması ama önce güvende olması !

10Riders dernek evinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, tüm üyelerimizin güvenliği için, toplu sürüşlerimizde mutlaka uymamız gereken kuralların üzerinden geçtik.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı da konu ile ilgili olarak bilgilendirdiğimiz toplu sürüş seminerimiz de dernek başkanımız Özgür CANDAR, sürüş öncesi yapılması gerekenlerden sürüş esnasındaki sorumluluklara kadar tüm üyelerimizin bilgilerini tazelemesine yardımcı oldu.

Etiketler

10 Riders

Rüzgarı Hisset ! 10Riders Balıkesir Motosiklet Kullanıcıları ve Spor Kulübü Derneğinin amacı; Üyelerimiz arasında motosiklet kullanmayı ulaşım dışında bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak, motosiklete dayalı yardımlaşma dostluk ve paylaşımı ön planda tutarak toplumsal değerlere ve çevreye karşı duyarlı motosiklet sürücüleri kazandırmak, ülkemizde trafikteki diğer sürücülerle paydaşlığın bilincinde kural ve yasalara saygılı, bilinçli, eğitimli ve örnek sürücüleri arttırmak, motosiklet kullanımının kitleler arasında gelişmesine pozitif katkı sağlayabilmektir. 10Riders, 2010 yılında başlayan ve geleneksel olarak her yıl yapılan Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nin organizatör derneğidir.

Buna Bakanlar Bunlara da Baktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat